Із урочистостей, присвячених Дню міста

18 вересня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1032-ої річниці від заснування міста Лубни та 77-ої річниці його визволення у Другій світовій війн. З нагоди події відзнаками міської ради та обласного керівництва було відзначено багатьох лубенців, представників трудових колективів міста, учасників АТО/ООС та волонтерів.

         Цьогоріч урочистості з нагоди відзначення Дня міста не  були масовими і відзначалися з дотриманням необхідних карантинних умов. Відкриваються вони виступом міського голови Олександра Грицаєнка, який з гордістю говорив про здобутки підприємств та організацій, показники роботи промислової галузі, успіхи освітньої, комунальної, соціальної сфери та інших. І хоч нині важкі часи, які даються в знаки, проте лубенці – справжні патріоти міста, трудяться і докладають зусиль для того, щоб і самі Лубни, і життя у ньому набували кращої якості.

Почесною Грамотою Полтавської ОДА були відзначені : начальник Лубенського ЦНАП виконкому Наталія Гайдай, газорізальник цеху №2 ПП «Лубнимаш» Сергій Назаренко, медична сестра інфекційного відділення Лубенської лікарні Валентина Тимошенко та інші лубенці-достойники. Відзнакою Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій нагородили працівника відділення ЦНАП Ірину Старун.

Також, враховуючи  багаторічну сумлінну працю на благо територіальної  громади міста, активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток  ветеранського руху та з нагоди відзначення 1032-ї річниці з дня заснування міста Лубни та 77-ї річниці його визволення  від  фашистських загарбників у Другій світовій війні, подяками виконавчого комітету Лубенської міської ради із  врученням грошової допомоги  були відзначені члени ГО «Ветеранів 25-ої гвардійської мотострілецької Синельниково-Будапештської Червонопрапорної орденів Суворова і Б.Хмельницького дивізії імені В.І.Чапаєва», учасники бойових дій у Другій світовій війні, голови будинкових комітетів, члени ветеранських організацій, активісти громадської роботи.

Також  на урочистостях було зачитано текс звернення випускників 2000-2001 навчального року . Лист з минулого, що  20 років зберігалося у спеціальній капсулі монумента на Володимирському майдані, мав особливе значення для сучасників, тож і сприймався по-особливому. Крім того, у  капсулі, що добре збереглася, знайшлося кілька учнівських творчих робіт-послань лубенцям та рідному місту.

Працівники міського та районного будинку культури підготували рідним Лубнам та його мешканцям чудову концертну програму, учасниками якої були: народний академічний хор «Камертон», ансамбль народного  танцю  «Юність», квартет «Гілея», Анатолій Куценко, Богдан Ніколаєв  та інші талановиті лубенські артисти.
<

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua