«Лубни – від слова «любов»

Сонячного і теплого вересня наші славні Лубни святкують День міста.

17 вересня міська бібліотека для дорослих провела краєзнавчу відео-мандрівку «Лубни – від слова «любов». На захід завітали члени клубу за інтересами «Палітра», що діє при бібліотеці.


ЇЇ цікаво підготувала та донесла до присутніх науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького Тетяна Сафронова.

Відомі особистості, творчі люди, митці прославили наші Лубни в різних галузях. А всесильна велич любові допомагала їм жити та творити дива, які залишились наступним поколінням лубенців. Присутні мали змогу ознайомитись із світлинами з теми зустрічі, що зберігаються в музеї.

Розповідь доповнили уривки із відомого кінофільму «Королева бензоколонки», автором сценарію якого був письменник Петро Лубенський. Присутні прослухали уривок із музичного твору англійського композитора Арнольда Бакса, музою якого була Наталія Скаржинська, донька відомої меценатки Катерини Скаржинської.

Краєзнавець Сергій Швецов поділився з присутніми своїми дослідницькими розвідками про нелегкі часи в історії  Мгарського Спасо-Преображенського монастиря.

Цікава зустріч збагатила присутніх знаннями невідомих фактів, подій, пов’язаних із історією Лубен, його минулим та сьогоденням.

В бібліотеці діє також книжкова виставка «Відкрий для себе рідне місто». Провела захід провідний бібліотекар Катерина Гречана.

Провідний бібліотекар міської бібліотеки

для дорослих ім. В.Леонтовича

Людмила Спесивцева

 


 Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua